Fırçam Ne İşe Yarar

KULLANMA TALİMATI

Selülit yağınızı ve at kılı fırçanızı nasıl kullanabilirsiniz?

• Duş yaptıktan sonra henüz vücudunuz ıslakken yeterli miktarda “selülout yağınızı” vücudunuza sürüp 5-10 dakika süresince at kılı fırçanız ile masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

• Vücudunuz kuru iken yeterli miktarda selülout yağınızı sürüp at kılı fırçanız ile 5-10 dakika masaj yaparak uygulayabilirsiniz. • Eğer fazla vaktiniz yok ise sadece selülout yağınızı selülitli bölgelerinize sürüp 1 kaç dakika masaj yaparak, durulamadan vücudunuzda bırakabilirsiniz.

At kılı fırçası kullandıktan sonra ne gibi etkiler ile karşılaşırım?
Öncelikle sizin için özel hazırlanmış olan ve selülitlerinizin azalmasına ve oluşumunu engellemenize yardımcı olacak “SELÜLOUT” yağınızı sürdükten sonra fırçaladığınız bacak,bel,basen,karın,kol bölgelerinizde 15-25 dakika süresinde kaşıntı hissedebilirsiniz. Korkmayın, bu kan dolaşımınızın harekete geçtiğini gösterir. Hatta vücudunuzda ısı bile hissetmeye başalayabilirsiniz. Bunlar iyiye işaret!

Önerilerimiz;
Sabah ve akşam olmak üzere iki kere bel,bacak,basen,karın ve kol bölgenize vücudunuzu tahriş etmeyecek sertlikte dairesel hareketler ile uygulayabilirsiniz. Yüz ve boyun çevrenizde kullanmanızı önermiyoruz. Selülout yağı haricen kullanılır.

Acele etmeyin!
At kılı fırçası size sihirli bir değnek ile dokunup, bir anda selülitlerinizi yok etmez. Önce kan dolaşımınızı kontrol altına alır ve selülout yağının içerisinde ki doğa mucizesi bitkiler ile selülitleriniz azalmasına yardımcı olur. Ancak şunu unutmamak lazım; Bu ürünleri kullanırken sağlıklı beslenmeniz ve spor yapmanız selülitlerinizin azalmasına yardımcı olacaktır!

Bu uygulamayı yaşamınız boyunca tekrar edebilirsinzi. Yağın içerisindeki maddeleri iyice okuyun eğer içerisindeki bitkilere alerjiniz var ise kullanmayınız.

İçindeki bitkiler ve faydaları; Avakado yağı, biberiye yağı, bergamot yağı, greyfurt yağı, kekik yağı, limon yağı, lavanta yağı, menekşe yağı, portakal yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, e vitaminleri.

Ürünlerimiz ilaç değildir, kozmetik ürün niteliğindedir. Bazı bitkiler vücudumuzda alerjik reaksiyona sebep olabilir. Selülout Yağını bütün vücudunuza sürmeden evvel, kolunuza küçük bir kısma sürün. Herhangi alerjik bir reaksiyon ile karşılaşırsanız en yakın acile başvurun.

Selülout yağı Talya Bitkisel tarafından üretilmiştir.

Atkilifircasi.com.tr karşılaşacağınız herhangi bir alerjik durumdan veya problemden sorumlu değildir.